Зателефонуйте нам


Начинки

Практично будь-який з цих тортиків зможе стати начинкою для Вашого замовлення. Обмеження тільки в тому, щоб торт не розвалився або НЕ потік під дією прикрас. На торти, покриті мастикою, не можна вибирати начинки, якиі залиті зверху желе (фруктовий, рубін, натурель).
Так само Ви можете замовити будь-яку з начинок як «самостійний» торт. Це дозволить заощадити Ваш бюджет. За нанесення напису нічого доплачувати не прийдется! Термін виконання такого замовлення — 1 день.
Вага торта зазвичай вибирають виходячи з пропорції 100-150 грам на людину.


Торт «Білочка»

Солодкий дует коржів «дамський каприз» та білий бісквіт, прошарований кремом «Лакомка» з арахісом. Прикрашений горіхами та розтопленим шоколадом.

торт Білочка

94,50 грн/кг

Торт «Горішок»

Між двома тонкими медовими коржами викладено масу з медових шматочків, сметанного крему з грецькими горіхами. Поверхня оздоблена шоколадною глазур’ю, грецькими горіхами та шоколадними крапельками.

торт Горішок

104,00 грн/кг

Торт «Грильяжний»

Три хрусткі повітряно-горіхові коржі прошаровані шоколадно-масляним кремом. Оздоблені тертим шоколадом, арахісом та шоколадною помадкою.

торт Грильяжний

114,00 грн/кг

Торт «Дамський каприз»

Чотири шари медових коржів з’єднані вершково-сметанним кремом. Торт повністю обсипаний крихтою медового н/ф.

торт Дамський Каприз

92,00 грн/кг

Торт «Домашній»

Два шари шоколадного бісквіту та шар повітряного н/ф прошаровані масляним кремом. Поверхня залита шоколадною глазур’ю,та оздоблена вершками і шоколадними капельками.

торт Домашній

92,00 грн/кг

Торт «Екзотік»

Яскравий торт, в якому тонкі бісквітні коржі прошаровані кремом з натуральних вершків з додаванням ківі та банану. Поверхня оздоблена фруктовими трояндами та білими шоколадними крапельками.

торт Екзотік

114,00 грн/кг

Торт «Жменька»

На тонкому медовому коржі викладено масу із медових шматочків та сметанного крему. Поверхня оздоблена розтопленим шоколадом та шоколадними крапельками.

торт Жменька

92,00 грн/кг

Торт «Зебра»

Шоколадно-білий бісквіт, розрізаний на три частини, прошарований заварним кремом з білим шоколадом та грецькими горіхами

торт Зебра

114,00 грн/кг

Торт «Золотий ключик»

Три коржі білого і шоколадного бісквіту прошаровані масляним кремом з вареним згущеним молоком. Прикрашені бісквітною крихтою у вигляді метелика.

торт Золотий Ключик

92,00 грн/кг

Торт «Карамельний»

Білі та шоколадні бісквіти просочені карамеллю та прошаровані кремом з вершків і кремом «Шарлот», пересипані мигдальними пластівцями. Покриті вершками і карамеллю , оздоблені мигдальними пластівцями та білим шоколадом.

торт Карамельний

109,00 грн/кг

Торт  «Клюквенно-шоколадний»

Два шари шоколадного бісквіту (перший – просочений розтопленим шоколадом з додаванням горіхів, другий – сиропом та ягодами журавлини) прошаровані шоколадним кремом «Шарлот».

торт Клюквенно-Шоколадный

115,00 грн/кг

Торт «Кокосовий»

Чотири білі бісквіти прошаровані вершковим кремом зі шматочками бананів. Поверхня оздоблена кокосовою стружкою, шоколадом та кокосовими кульками.

торт Рафаелло

109,00 грн/кг

Торт «Ласунчик»

Два шари шоколадного бісквіту і шар повітряного н/ф прошаровані кремом «Ласунчик» (вершкове масло і молоко згущене варене) з арахісом. Поверхня покрита шоколадною глазур’ю та оздоблена грецькими горіхами і шоколадними крапельками.

торт Ласунчик

99,00 грн/кг

Торт «Макарелла»

Два шари шоколадного бісквіту просочені цукровим сиропом та прошаровані вершковим кремом, маковою начинкою, родзинками, вишнями та грецькими горіхами. Поверхня оздоблена вершками, шоколадною глазур’ю та маком.

торт Макарелла

109,00 грн/кг

Торт «Монастирська хатинка»

Пісочні трубочки з вишнями, прошаровані сметанним кремом (натуральна сметана з цукром), викладені формою «хатинка» і оздоблені какао-порошком.

торт Монастирська хатинка (Монастырская Изба)

115,00 грн/кг

Торт «Моцарт»

Чотири шари шоколадного бісквіту прошаровані розтопленим шоколадом та з’єднані вершково-шоколадним кремом. Поверхня покрита вершковим кремом та оздоблена розтопленим шоколадом та шоколадними прикрасами.

торт Моцарт

109,00 грн/кг

Торт «Мурашник»

Пісочні шматочки змішані з кремом «лакомка», родзинками, грецькими горіхами та викладені на тонкий пісочний коржик у формі гірки. Посипані маком.

торт Мурашник (Муравейник)

92,00 грн/кг

Торт «Наполеон»

6-7 листкових коржів прошаровані масляно-заварним кремом.
Обсипаний крихтою з листкових коржів.

торт Наполеон

89,00  грн/кг

Торт «Натурель»

На тонкий шар бісквіту вилита сиркова маса (збитий натуральний сир, вершки з цукром). Поверхня залита желе з ягодами(смородина, ожина, журавлина, малина)

торт Натурель

114,00 грн/кг

Торт «Опіум»

Бісквітні коржі з маком прошаровані кремом з натуральних вершків, горіхів та ізюмом. Поверхня покрита розтопленим шоколадом, вершками, ізюмом, горіхами.

торт Опіум

109,00 грн/кг

Торт «П’яна вишня»

Чотири шоколадні бісквіти прошаровані вершковим кремом (вершки натуральні з цукром) та заспиртованими вишнями. Поверхня оздоблена вишнями та залита шоколадною глазур’ю.

торт Пьяна Вишня

115,00 грн/кг

Торт «Пінчер»

Класичне поєднання шматочків шоколадного бісквіту з сметанним кремом, родзинками та грецькими горіхами. Политий шоколадною помадою.

торт Пінчер

96,00 грн/кг

Торт «Принц»

Два тоненькі шоколадні бісквіти прошаровані вершковим кремом. Зверху викладено шоколадно-бісквітну масу зі сметанним кремом і вишнями. Поверхня оздоблена вишнями, полита шоколадом і сметанним кремом.

торт принц

109,00 грн/кг

Торт «Пташине молоко»

На тонкому шарі бісквіту викладене суфле. Поверхня оздоблена розтопленим шоколадом, вершками та шоколадними прикрасами.

торт Пташине Молоко

104,00 грн/кг

Торт «Рубін»

На тонкому шарі шоколадного бісквіту викладена сметанно-желейна маса з шматочками вишневого желе. Поверхня залита желе з вишневого сиропу та посипана тертим шоколадом.

торт Рубін

104,00 грн/кг

Торт «Сирковий з фруктами»:

на тоненький корж білого бісквіта, заливається ніжно вершкова маса, з додаванням персиків та солодких вишень. Поверхня покрита розтопленим чорним шоколадом, та оздоблена вишнями та персиками

на тоненький корж білого бісквіта, заливається ніжно вершкова маса, з додаванням персиків та солодки вишень. Поверхня покрита розтопленим чорним шоколадом, та оздоблена вишнями та персиками.

115,00 грн/кг

Торт «Сирково-Чорничний»

Два тоненьких шоколадних бісквіта з’єднані ніжно-вершковим кремом з додаванням чорниці. Верхній бісквіт просочений чорничним сиропом.
На нього заливається густий шар сирково-вершкового суфле з натуральних молочних вершків, з домашнього сиру (творогу) і дуже корисної чорниці!
Надзвичайно смачно)

Торт Сирково-Чорничний

120,00 грн/кг

Торт «Снікерс»

Тонкий шар білого бісквіту прошарований масляним кремом з молоком згущеним вареним, шматочками шоколадного і білого бісквіту, смаженим арахісом та маком, і закручений у рулет. Поверхня оздоблена арахісом і шоколадною глазур’ю.

торт Снікерс

109,00 грн/кг

Торт «Спартак»

6-7 шоколадних медових коржів прошаровані заварним кремом, поверхня залита чорним шоколадом та оздоблена візерунками з білого шоколаду.

торт "Спартак"

109,00 грн/кг

Торт «Стара Прага»

Шоколадний бісквіт прошарований шоколадним кремом «Шарлот». Верхній шар змащений
повидлом, покритий шоколадною помадою та трояндами.

торт Стара Прага

109,00 грн/кг

Торт «Сюрприз»

На тонкому шарі бісквіту викладено шоколадно-бісквітну масу з шматочками «київського» н/ф з арахісом та кремом (згущене молоко «Іриска» та натуральні вершки). Поверхня оздоблена вершками та розтопленим шоколадом.

торт Сюрприз

104,00 грн/кг

Торт «Творожна насолода»

Три коржі бісквіту прошаровані сирковою масою з ізюмом. Поверхня покрита вершковим кремом та візерунками з шоколадної глазурі, апельсиновими цукатами та білим шоколадом

торт Творожна Насолода

104,00 грн/кг

Торт «Тірамісу»

Класичний білий бісквіт
просочений натуральною кавою та прошарований кремом з «маскарпоне» та натуральних вершків. Посипаний какао.

торт Тірамісу

114,00 грн/кг

Торт «Три сестри»

Три коржі бісквіту прошаровані вершковим кремом. Перший шар –
з додаванням родзинок, другий-маку та горіхів. Поверхня оздоблена вершками, шоколадом та смачним тріо: мак, родзинки та грецькі горіхи.

торт Три Сестри

104,00 грн/кг

Торт «Трюфель»

Чотири шари шоколадного бісквіту просочені розтопленим чорним шоколадом, прошаровані кремом з натуральних вершків з цукром і грецькими горіхами. Поверхня покрита шоколадом та вершками і оздоблена кульками та шоколадними ажурами.

торт трюфель

114,00 грн/кг

Торт «Фітнес»

Новий торт для прихильників здорового харчування.
В основі вівсяна гранола (вівсяні пластівці, насіння, кунжут) та натуральний йогурт з додаванням вишень, консервованих персиків, кураги з желатином.
Оздоблений гарбузовим насінням, соняшниковим насіння та кунжутом.
НЕ МІСТИТЬ ЦУКРУ!
Корисно і смачно!

Торт для прихильників здорового харчування. В основі вівсяна гранола (вівсяні пластівці, насіння, кунжут) та натуральний йогурт з додаванням вишень, консервованих персиків, кураги з желатином. Оздоблений гарбузовим насінням, соняшниковим насіння та кунжутом. НЕ МІСТИТЬ ЦУКРУ!

125 грн/кг

Торт «Фруктовий»

Білий бісквіт прошарований кремом з натуральних вершків та бананів. Поверхня оформлена сезонними фруктами та залита фруктовим желе.

торт Фругтовий

109,00 грн/кг

Торт «Чайна троянда | Чайная роза»

Він ідеально підійде на подарунок коханій людині і для молодят!
Ніжний бісквіт просочуємо трояндовою водою і покриваємо тоненьким шаром джему із пелюсток чайної троянди, крем із вершкового сиру та натуральних вершків, додаємо полуницю або інші фрукти чи ягоди за Вашим смаком.
Ціна цієї смачняшки починається від 180 грн. за кг і залежить від складності оздоблення тортика.

Торт Чайна троянда | Чайная роза

240 грн/кг

Торт «Чарлі з курагою»

Комбінований тортик: шари бісквітного і медового н/ф з’єднані сметанним кремом з додаванням кураги. Поверхня оздоблена вершками, курагою, білими крапельками та розтопленим шоколадом.

торт Чарлі-курага

104,00 грн/кг

Торт «Чарлі-сливка»

Чотири шари медових коржів з’єднані сметанним кремом (сметана натуральна з цукром) з додаванням чорносливу. Поверхня оздоблена шоколадним орнаментом, чорносливом грецькими горіхами та шоколадними крапельками.

торт Чарлі-сливка

104,00 грн/кг

Торт «Чоловічий ідеал»

Заварні медові коржі 6-7 шт. з’єднані кремом «Шарлот» зі сметаною. Поверхня покрита шоколадною помадою і оздоблена крихтою з медового н/ф.

торт Чоловічий Ідеал

109,00 грн/кг

Торт «Шварц»

Три коржі шоколадного бісквіту просочуються вишневим сиропом та розтопленим чорним шоколадом, прошаровані вершковим кремом (натуральні вершки з цукром) та вареними вишнями. Поверхня оздоблена вершками, школадною помадкою тертим чорним шоколадом і вишнями

Три коржі шоколадного бісквіту просочуються вишневим сиропом та розтопленим чорним шоколадом, прошаровані вершковим кремом (натуральні вершки з цукром) та вареними вишнями. Поверхня оздоблена вершками, школадною помадкою тертим чорним шоколадом і вишнями.

114,00 грн/кг

Торт «Шоколадна бомба»

Два шари шоколадного бісквіту просочені цукровим сиропом з коньяком та прошаровані шоколадним кремом «Шарлот». Поверхня оздоблена шоколадною помадкою та шоколадом.

торт Шоколадна Бомба

104,00 грн/кг

Торт «Шоколадно-Горіховий»

Два шари шоколадного бісквіта прошаровані пастою «Nutella» та кремом з натуральних вершків з цукром. Поверхня оздоблена шоколадом та фундуком.

торт Нутелла

114,00 грн/кг


 

4 Responses to Начинки

 1. Ольга 03.09.2018 at 15:23 #

  Служба доставки по місту у вас є? Якщо так то скільки буде коштувать доставка на вул.Гоголя 509?

  • Аноним 03.09.2018 at 15:31 #

   Доброго дня! Є, ціна 50 грн

 2. Kris 28.01.2019 at 09:59 #

  Можно и пол кило заказать?

Добавить комментарий

';

Замовлення