Зателефонуйте нам


Преміумні начинки

Звертаємо увагу, при замовленні даних начинок для тортів на замовлення до ціни додається 40-60 грн за кг.

 

Ціна вказана без оформленя.

«Бригадейро»

Шоколадний шифоновий бісквіт, крем на згущеному молоці та чорному і молочному шоколаді. Доволі важкий, ситний, але дуууже смачний. Для справжніх поціновувачів супершоколадних десертів

Чіз-кейк «Снікерс з фундуком»

Шоколадний шифоновий бісквіт, крем-чіз з вершковим сиром «Буко»(Данія), солона карамель власного приготування, смажений фундук, молочний шоколад

 

Чіз-кейк «Орео»

Шоколадний шифоновий бісквіт,шоколадний ганаш, крем-чіз «Буко»(Данія), натуральні вершки, печиво «Орео»

Торт «Червоний оксамит»

Крем-чіз з вершкового сиру «Буко»(Данія), шифоновий бісквіт з додаванням червоного барвника, полуниця, персик чи інші ягоди за бажанням та по сезону.

Торт «Фантазія»

Крем-чіз з вершкового сиру «Буко»(Данія), шоколадний бісквіт, ганаш,  полуниця, персик чи інші ягоди за бажанням та по сезону.

 

 

«Естерхазі»

— мигдальні коржі, крем «Шарлотт» з вареним сгущеним молоком і коньяком. Оздоблений білим та чорним шоколадом та мигдальними пластівцями.

 

Амаретто — безглютеновий.

Мигдальні коржі, ганаж з чорного бельгійського шоколаду, крем «Шарлотт» з додаванням лікеру «Амаретто», оздоблений мигдальними плпстівцями.

Чіз-кейк «Фісташка-малина»

Основа з пісочного печива з додаванням фісташок, солона карамель власного приготування, крем-чіз з сиром «Буко»(Данія) та фісташками, зверху — малинове конфі.

 «Снікерс з фундуком»:

Шифоновий шоколадний бісквіт, карамельний крем-чіз, смажений фундук, солона карамель власного приготування.( підходить для багатоярусних тортів, але доволі важкий)

«Рафаелло з мигдалем»

Кокосовий бісквіт, вершки,  кокосова стружка,білий шоколад, карамелізований мигдаль, кокосовий ганаш. (Підходить для багатоярусних тортів)

«Бейліс»

Шоколадний кавовий бісквіт,вершки, лікер Бейліс,шоколад

«За мотивами Фереро-роше»

Шоколадно-горіховий бісквіт , чорний та молочний шоколад, вафля, смажений фундук

Торт «Спокукуса» безглютеновий.

Маково-горіхові коржі, крем-чіз, запечений чіз-кейк, ожинове конфі. Не підходить для багатоярусних тортів. Замовлення за 3 дні

«Банан в карамелі»:

шоколадний бісквіт, крем-чіз, банан в вершковій карамелі, шоколадна глазур.(Підходить для багатоярусних тортів)

 

«Вишня в шоколаді»

Шоколадний бісквіт, шоколадний крем-чіз, вишневе конфі.(підходить для багатоярусних тортів)

«Маракеш»

Ніжний маковий бісквіт, горіхова карамель (кеш’ю або фундук), конфі чорничне, та крем-чіз чорничний. Підходить для багатоярусних тортів.

Content here.

 

Comments are closed.
';

Замовлення